درباره اپلیکیشن شیما

شبکه یکپارچه متعامل ایران اسلامی (شیما) به عنوان اولین رسانه تعاملی در کشور، سیستم تلویزیونی دو سویه ای است که در یک زمان امکان برقراری ارتباط دو طرفه بین مخاطب و رسانه را برقرار می سازد .

جدیدترین پروژه‌ی ارائه‌ی شده توسط معاونت فضای مجازی، با نام « شیما» می‌کوشد تا در کنار ارائه سرویس‌های متداول رادیویی و تلویزیونی بر روی دستگاه‌های مختلف (مانند تلویزیون، گوشی‌های تلفن همراه، لپتاپ، کامپیوتر، ست آپ باکس و…)، بسیاری از سرویس‌های رسانه‌ای پیشرفته را ارائه نماید.

شیما برای دستگاه های اندروید

برای تلفن همراه و تبلت های دارای سیستم عامل اندروید می توانید از طریق لینک مستقیم زیر اپلیکیشن شیما رادانلود و نصب نمایید.

android
bazar

شیما برای آیفون و آی پد

برای تلفن همراه و تبلت های دارای سیستم عامل IOS می توانید از طریق لینک مستقیم زیر اپلیکیشن شیما را دانلود و نصب نمایید.

dl-eng5

شیما برای دسکتاپ ویندوز

برای دسکتاپ کامپیوترهای سیستم عامل ویندوز می توانید از طریق لینک مستقیم زیر اپلیکیشن شیما را دانلود و نصب نمایید.

تلویزیون تعاملی شیما بسیاری از سرویس‌های رسانه‌ای پیشرفته مانند ویدیوی درخواستی (VOD)، صدای درخواستی (AOD)، بانک‌داری تلویزیونی، فروشگاه‌های تلویزیونی، بازی‌های شبکه‌ای، و سایر سرویس‌های ارزش افزوده تعاملی را بر روی یک بستر امن برای کاربران خود ارائه می کند.

OTT شیما کاملا ریسپانسیو بوده و با تمامی دستگاه های روز سازگار می باشد. اپلیکیشن شیما در انواع دستگاه های هوشمند شامل: تلفن همراه، تبلت، کامپیوتر، تلویزیون هوشمند و … از یک دریچه شما را با دنیای تلویزیون تعاملی و رسانه های دیجیتال آشنا خواهد کرد.

شیما، رسانه ای کاملا بومی سازی شده که بدست توانگر جوانان خلاق و ایده پرداز ایرانی طراحی و توسعه یافته است.این نرم افزار کاملا بومی، بصورت پیوسته در حال بروزرسانی است و سایر قابلیت ها و امکانات دنیای تلویزیون تعاملی و رسانه های دیجیتال را شامل می شود.